Sigortalı Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti

nakliyat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. İnsanlar değişik nedenler ile evlerini farklı adreslere taşımak zorunda kalmaktadırlar.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız sizlere hizmet ederken alanında uzman personelleriyle eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımayı hedeflemektedir

Ankara Sigortalı nakliyat hizmetini tüm müşterilerimize sunmakta ve taşınmaları gerektiğinde stres ve eşyalarım zarar görürse ne yaparım endişesi yaşamadan taşınabilmelerini sağlamaktayız. Mega Nakliyat olarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak için nakliyat sırasında hiçbir ayrıntıyı atlamadığımız gibi eşyaların gerçek değerinden sigortalanması için de ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Taşınmanız gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde uzman eksper arkadaşlarımız ile adresinize gerçekleştirdiğimiz ziyaret ile ekspertiz raporu hazırlamakta ve eşyaların gerçek değerini tespit etmekteyiz.

Hazırladığımız rapor ile eşyaların sigortalanmasını sağlamakla kalmamakta ayrıca taşınma sırasında zarar görmemesi için maksimum düzeyde önlemler almaktayız. Eşyaların taşınma sırasında zarar görmesini önleyecek en önemli nokta ise uygun yöntemler ile paketleme ve ambalajlama yapılmasıdır. Bunun için işinde uzman ekiplerimiz ile hizmet vermekte ve TSE standardında kaliteli ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi yeni adreste montajının yapılmasını da firmamızın ustaları gerçekleştirmektedirler.

sigortalı nakliyatsigortalı nakliyat

sigortalı nakliyat

Ankara Sigortalı Nakliyat Nasıl Yapılmalıdır?

Ankara Sigortalı nakliyat hizmetini neredeyse tüm nakliyat firmaları verdiklerini belirtmekle birlikte bunu göstermelik yapmakta ve istenmeyen bir kaza olması halinde sorunlar yaşanmasına neden olmaktadırlar. Oysa profesyonel bir nakliyat firması olarak bizler sigortayı eşyaların gerçek değerinden yapmaktayız. Bunun yanında ekiplerimiz evinize girdiği anda sigortayı başlatmakta ve tüm nakliyat sürecinde devam etmesini sağlamaktayız. Yeni adresinizde eşyalar yerleştirildikten ekibimiz evinizden ayrılana kadar da devam ettirmekteyiz.

Eşyalar için güvenli bir nakliyat süreci oluşturmak için modern yöntemler kullanmaktayız. Çok katlı binalarda yaşayan ya da üst katlara taşınacak kişiler için asansörlü nakliyat hizmetimizi devreye almaktayız. Firmamızın sahip olduğu portatif yük asansörleri ile eşyaları araçlarımıza almakta ve işimizi bu şekilde hızla tamamlamaktayız.

Ankara Sigortalı nakliyat hizmeti taşınma sırasında büyük önem taşımakla birlikte asıl olan eşyaların zarar görmeden kısa sürede nakliyesinin gerçekleşmesidir. Ankara’da uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız da sağladığı yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile bunu başarmaktadır. Firmamızı tercih eden kişiler taşınmanın yorulmadan ve eşyaları zarar görmeden taşınabilmektedir. Bu sayede de artık taşınmayı bir sorun olarak görmemekte ve her defasında firmamızı tercih etmeye devam etmektedirler.

 

meganakliyatbeyazlogo.png
Ankara merkezli kurulmuş olan firmamız Mega Nakliyat, her geçen gün kalitesine kalite katarak hizmetlerini tüm Türkiye çapına yaymayı başarmıştır. Verilen hizmetlerde üstün kalite ön planda olup, sizlerin tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde yanınızdadır.

Telefon 1:  0537 893 74 50
Telefon 2:   0532 408 72 60
Telefon 3:   0312 335 57 94
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.