Parça Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat hizmeti

nakliyat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. İnsanlar değişik nedenler ile evlerini farklı adreslere taşımak zorunda kalmaktadırlar.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız sizlere hizmet ederken alanında uzman personelleriyle eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımayı hedeflemektedir

Ankara Parça eşya taşımacılığı firmamızın uzun yıllara dayanan deneyimi ve profesyonel ekipleri tarafından üstün kalitede verilmektedir. Bir miktar ağır eşyasını farklı bir adrese göndermek isteyen kişilerin bunun için aradığı uygun fiyatlı çözümü Mega nakliyat firmamız bu hizmeti ile sunmaktadır. Yazlığınıza, öğrenci çocuğunuzun evine ya da farklı bir neden ile bir miktar ağır eşyanızı göndermek istediğinizde bunun için özel bir araç yüklü maliyet getirmektedir.

Oysa firmamız bu hizmeti ile aynı yönde taşınacak eşyaları tek bir araca yüklemekte ve bu şekilde maliyetin uygun olmasını sağlamaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran firmamız eşyalarınızın güvende olarak yeni adresine nakliyesini gerçekleştirmektedir. Her nakliyenin maliyeti farklıdır ve bunun için eşyalarınızı görmeden gerekli diğer bilgileri almadan fiyat vermemekte ve bütçenize uygun çözümler sunmaktayız.

Ankara Parça Eşya Taşımacılığı Nasıl Yapılmaktadır?

Ankara Parça eşya taşımacılığı belirttiğimiz gibi bir aracı doldurmayacak miktarda eşya ve bunun taşınması için uygun fiyatlar arayan kişiler için sunulmaktadır. Bu hizmetimizi de diğer hizmetlerimiz gibi titizlikle yapmakta eşyaların maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Parça eşyanızın taşınması için firmamızı tercih etmeniz halinde ise şu şekilde hizmet vermekteyiz.

  • Adresinize gelerek öncelikle eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yaparak koruma altına almaktayız.
  • Üst katlarda olması halinde portatif yük asansörlerimiz ile araçlara almaktayız.
  • Kapalı kasa içleri geniş araçlarımıza özel teknikler ile istiflemekte ve diğer eşyalar ile karışmasını önlemekteyiz.
  • Yeni adrese tam belirttiğimiz zamanda teslim etmekte ve ev sahibinin beklemekte zaman kaybı yaşamasını önlemekteyiz.

Ankara Parça eşya taşımacılığı hizmeti uygun fiyatları ile çok fazla talep görmektedir. Ankara ilimizde ortaya çıkan bu taleplerin karşılanması için bu konuda uzman ekiplerimiz ve geniş araçlarımız ile yılın her günü çalışmaya devam etmekteyiz. Bu hizmetimizi verme sırasında sigortayı ihmal etmemekte ve eşyaları gerçek değerinden sigorta yaparak istenmeyen bir kaza olması halinde bunun sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Evini ya da ofisini taşıyacak kişiler ortaya çıkan yüksek maliyetler nedeniyle stres yaşamaktadırlar. Bu stresi ise firmamızı tercih etmeleri halinde yaşamalarını önlemekte bütçenize uygun size özel çözümler üretmekteyiz.

 

meganakliyatbeyazlogo.png
Ankara merkezli kurulmuş olan firmamız Mega Nakliyat, her geçen gün kalitesine kalite katarak hizmetlerini tüm Türkiye çapına yaymayı başarmıştır. Verilen hizmetlerde üstün kalite ön planda olup, sizlerin tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde yanınızdadır.

Telefon 1:  0537 893 74 50
Telefon 2:   0532 408 72 60
Telefon 3:   0312 335 57 94
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.