Eşya Depolama

Evden eve nakliyat hizmeti

nakliyat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. İnsanlar değişik nedenler ile evlerini farklı adreslere taşımak zorunda kalmaktadırlar.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız sizlere hizmet ederken alanında uzman personelleriyle eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımayı hedeflemektedir

Ankara Eşya Depolama hizmetimiz ile eşyalarınızın kullanmayacağınız süre içinde güvenli depolarımızda beklemesini sağlamaktayız. Profesyonel olarak uzun yıllardır nakliyat sektöründe yer almakta olan Mega Nakliyat firmamızın sahip olduğu geniş ve güvenli depolarımız eşyalarınızın ihtiyaç süre boyunca beklemesi için bulunmaktadır. Eşyalarınızın güvende olması için tüm önlemleri almakta ve içinizin rahat etmesini sağlamaktayız. Depolarımızda beklemesini istediğiniz eşyalar olduğunda firmamız ile iletişime geçmeniz halinde eşyaları adresinizden almakta ve depolarımıza götürerek ihtiyaç duyacağınız güne kadar kalmasını sağlamaktayız.

Bu hizmetimizden ev ve ofis eşyalarını bir süre boyunca kullanmayacak olan kişiler, bir miktar ağır eşyalarını bir süreliğine kullanmayacak kişiler ve kendilerine özel nedenler ile kişiler bu hizmetimizden yararlanmak istemektedirler. Firma olarak bu hizmeti vermemiz sırasında ise eşyalarınızın depolarımızda ne kadar süre için kalacağı konusunda siz karar verebilmektesiniz. Eşyaları almak istediğinizde ise bunu bir hafta önceden firmamıza bildirmeniz eşyaların tam belirtilen saatte teslim edilmesi için yararlı olmaktadır.

Ankara Eşya Depolama Fiyatları

Ankara Eşya Depolama hizmetimizden yararlanmak istediğinizde bunun belli bir fiyat listesi ile verilmediğini bilmeniz gerekmektedir. Depolarımıza koyacağınız eşyaların miktarı, ne kadar süre kalacağı gibi bilgiler fiyat belirlenmesinde etkili olmaktadır.  Planladığınız sürenin sonunda eşyalarınızı almak için bir miktar daha süreye ihtiyacınız olması halinde ise bunu firmamıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Depolama hizmetimizi şu şekilde sizlere sunmaktayız.

  • Eşyaları adresinizde paketleme ve ambalajlama yaparak koruma altına almaktayız.
  • Üst katlarda olması halinde asansörlerimiz ile araçlara almakta ve depolarımıza getirmekteyiz.
  • Özel yöntemler ile istiflemekte ve burada diğer eşyalar ile karışmadan ayrı bir bölümde beklemesini sağlamaktayız.
  • Havalandırma sistemi olan depolarımızda eşyalar nem ve küf gibi oluşumlar nedeniyle zarar görmemektedir.
  • İlaçlamayı düzenli yaptığımız depolarımızda böcek ve haşerat bulunmamaktadır.
  • Düzenli temizlenen depolarımız da eşyalar tozlanmadan ve kirlenmeden aynı koyduğunuz yeni hali ile beklemektedir.

Ankara Eşya Depolama hizmetimizi Ankara ve çevre illerde yaşayan kişilerin bu yöndeki ihtiyaçlarını karşılamak üzere vermekteyiz. Eşyaların depolarımızda güvende olması için tüm önlemleri alıyor olmamıza rağmen olabilecek deprem, sel yangın gibi afetler sonucunda sıkıntı yaşamamanız içinde sigortalı olarak hizmetimizi sunmaktayız.

 

meganakliyatbeyazlogo.png
Ankara merkezli kurulmuş olan firmamız Mega Nakliyat, her geçen gün kalitesine kalite katarak hizmetlerini tüm Türkiye çapına yaymayı başarmıştır. Verilen hizmetlerde üstün kalite ön planda olup, sizlerin tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde yanınızdadır.

Telefon 1:  0537 893 74 50
Telefon 2:   0532 408 72 60
Telefon 3:   0312 335 57 94
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.