Ofis Taşımacılığı

Evden eve nakliyat hizmeti

nakliyat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. İnsanlar değişik nedenler ile evlerini farklı adreslere taşımak zorunda kalmaktadırlar.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız sizlere hizmet ederken alanında uzman personelleriyle eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımayı hedeflemektedir

Ankara Ofis taşımacılığı hizmetini firmamız alanında uzman ekipleri ile uzun yıllardır vermektedir. Sağladığımız yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile her geçen gün daha çok kişi tarafından tercih edilmekte artan taleplere cevap vermek için de büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz. Nakliyat sektöründe titizlikle hatasız verilmesi gereken hizmetler arasında yer almakta olan ofis taşımacılığı hizmetimizde ofis eşyalarınızın maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktayız.

İşlerinizi yürüttüğünüz ofislerinizin kapalı kalması işlerin aksamasına neden olacaktır. Buna izin vermemek için Mega Nakliyat olarak yılın her günü çalışmakta ve en uygun olduğunuz zaman içinde taşınabilmenizi sağlamaktayız. Geniş ekiplerimiz ile planlı olarak nakliyatı gerçekleştirmekte ve işimizi hızla tamamlayarak yeni ofisinizde çalışabilmenizi sağlamaktayız. Ofis eşyalarının kıymetli olduğunu bilmekte ve tüm personelimizi güvenilir kişilerden oluşturmaktayız.

Profesyonel Ankara Ofis Taşımacılığı

Ankara Ofis taşımacılığı özel yöntemler kullanılarak yapılması gereken bir nakliyattır. Bu konuda deneyimli bir firma olarak Ankara ilimizin tüm ilçelerinde bulunan ofislerinizi şehir içinde ve şehir dışına taşımanız gerektiğinde yanınızda yer almaktayız. Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetimizde şu detaylar yer almaktadır.

  • Taşınma öncesi ofisinizi ziyaret ederek bütçenize en uygun maliyeti belirlemekte ve önceden fiyatı bilmenizi sağlamaktayız.
  • Taşınma günü geniş bir ekip ile gelerek paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Firmamız bünyesinde olan ustalar ile elektronik eşyaların ve mobilyaların sökülmesi yeni adreste kurulumunu da dikkatle yapmaktayız.
  • Üst katlarda olan ofislerin taşınması sırasında bina merdivenlerini değil sahip olduğumuz portatif yük asansörlerini kullanmaktayız.
  • Kapalı kasa içleri geniş ve süngerle kaplı araçlar ile nakliyatı gerçekleştirmekteyiz.
  • Yeni ofise nakliyesini gerçekleştirdiğimiz eşyaların yerleştirilmesi işlemini yapmaktayız. Her masanın eşyasını ayrı olarak toplamakta olduğumuzdan bu sırada karışıklık yaşanmasını da önlemekteyiz.

Ankara Ofis taşımacılığı hizmetimizde asla ihmal etmediğimiz bir nokta ise sigorta olmaktadır. Kıymetli ofis eşyalarınız için tüm koruma önlemlerini almış olmamıza rağmen istenmeyen kazalar olması halinde bunun sıkıntı yaşatmasını önlemek için sigortalı nakliyat yapmaktayız. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile gerçek değerinden sigorta yapmakta ve sigortanın tüm nakliyat süreci devam etmesini sağlamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için online iletişim kurabilirsiniz.

 

meganakliyatbeyazlogo.png
Ankara merkezli kurulmuş olan firmamız Mega Nakliyat, her geçen gün kalitesine kalite katarak hizmetlerini tüm Türkiye çapına yaymayı başarmıştır. Verilen hizmetlerde üstün kalite ön planda olup, sizlerin tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde yanınızdadır.

Telefon 1:  0537 893 74 50
Telefon 2:   0532 408 72 60
Telefon 3:   0312 335 57 94
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.