Şehiriçi Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti

nakliyat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. İnsanlar değişik nedenler ile evlerini farklı adreslere taşımak zorunda kalmaktadırlar.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız sizlere hizmet ederken alanında uzman personelleriyle eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımayı hedeflemektedir

Ankara Şehiriçi nakliyat hizmetini üstün kalitede vermekte olan firmamız sizlerden artarak gelmeye devam eden talepler üzerine büyümeye devam etmektedir. Tecrübeli aynı zamanda dinamik ekiplerimiz ile evinizi ve ofisinizi taşımanız gerektiğinde eşyalarınız zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Yorucu bir süreç olan taşınmanın bütün sıkıntısını üzerinden alarak memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız. Mega Nakliyat olarak nakliyat ihtiyacınız olduğu anda yanınızda olabilmek için kesintisiz olarak çalışmaktayız. Avrupa’da kullanılan nakliyat yöntemlerini ülkemize getirmekte ve eşyalarınız için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız.

Ülkemizin başkenti olan Ankara ilimizde faaliyet gösteren firmamız tüm ilçelerine hizmet götürmekte ve stres yaşamayacağınız ve yorulmayacağınız bir nakliyat sürecini sizlere sunmaktadır. Bu kadar çok tercih ediliyor olmamıza en önemli etken müşterilerimize verdiğimiz tüm sözlerde duruyor olmamızdır. Planlı olarak nakliyatı gerçekleştirmekte başlayacağı ve biteceği saati size bildirerek boşa zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz. Tüm taşınma sürecini yetkili arkadaşımızın koordinasyonunda gerçekleştirmekte ve sizin eşyaların başında beklemenize gerek bırakmamaktayız.

Ankara Şehiriçi Nakliyat Fiyatları

Ankara Şehiriçi nakliyat hizmeti sırasında sağladığımız üst düzey müşteri memnuniyetinde ki etkenlerden birisi bütçenize uygun fiyatlar ile hizmet veriyor olmamızdır. Her nakliyatın maliyetinin ayrı olduğunu bilmekte ve bunun için eşyaları görmeden fiyat teklifi vermemekteyiz. Uygun olduğunuz bir zamanda adresinize ücret almadan gerçekleştireceğimiz ziyaret ile en uygun fiyat teklifini hazırlamakta ve onayınızı aldıktan sonra da yine uygun olduğunuz günü öğrenerek şu şekilde nakliyatı gerçekleştirmekteyiz.

  • Taşınma günü belirttiğimiz saatte evinize gelerek eşyaları toplamakta paketleme ve ambalajlamayı kaliteli malzeme özel teknikler ile yaparak eşyalar için maksimum koruma sağlamaktayız.
  • Asansörlü nakliyat yapan firmamız üst katlarda oturuyor olmanız halinde kendi portatif yük asansörleri ile eşyaları araçlara almaktadır.
  • Kapalı kasa, içleri geniş araçlar ile eşyaların nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Ankara Şehiriçi nakliyat hizmetimiz sırasında sigortayı asla ihmal etmemekte ve eşyaların gerçek değerinde sigortalanması için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Sigortayı ekibimiz evinize girdiği anda başlatmakta ve yeni adreste yerleştirildikten ekiplerimiz evinizden ayrılana kadar da devam ettirmekteyiz. Stresli olduğunuz bu süre içinde güler yüzlü ve anlayışlı olmaya önem vermekteyiz.

 

meganakliyatbeyazlogo.png
Ankara merkezli kurulmuş olan firmamız Mega Nakliyat, her geçen gün kalitesine kalite katarak hizmetlerini tüm Türkiye çapına yaymayı başarmıştır. Verilen hizmetlerde üstün kalite ön planda olup, sizlerin tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde yanınızdadır.

Telefon 1:  0537 893 74 50
Telefon 2:   0532 408 72 60
Telefon 3:   0312 335 57 94
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.