Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti

nakliyat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. İnsanlar değişik nedenler ile evlerini farklı adreslere taşımak zorunda kalmaktadırlar.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız sizlere hizmet ederken alanında uzman personelleriyle eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımayı hedeflemektedir

Ankara Evden eve nakliyat hizmeti nakliyat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. İnsanlar değişik nedenler ile evlerini farklı adreslere taşımak zorunda kalmaktadırlar. Bu durumda da Mega Nakliyat olarak firmamız üstün kalitede hizmeti ile devreye girmektedir. Evinizi taşımanız sırasında yorulmanıza ve eşyaların zarar görmesine ise izin vermemekteyiz. Alanında uzman ekiplerimiz ile kısa sürede taşınmanızı ve yeni adresinizde normal hayatınıza devam edebilmenizi sağlamaktayız.

Profesyonel olarak hizmet vermekte olan firmamız yılın her günü çalışmakta ve taşınma ihtiyacınız olduğundan bunun için beklemenizi önlemekteyiz. İşimizi kısa sürede tamamlamak için alanında uzman ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Üstün kalitede hizmeti uygun fiyatlar ile alabilmenizi sağlamak için düşük kar marjı ile hizmet vermekteyiz. Telefonda fiyat vermemekte ve eşyalarınızı yetinde görerek bütçenize uygun maliyetler bulmanızı sağlamaktayız.

Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almanın Avantajları

Ankara Evden eve nakliyat profesyonel olarak yapıldığında eşyalar zarar görmeyeceği gibi ev sahibinin de yorulmasına gerek olmamaktadır. Bunun için de bizler hizmet vermekte ve evinizin taşınması sırasında bütün detayları sizlerin yerinize düşünmekteyiz. Bir taşınma planı oluşturmakta ve bunu adım adım uygulayarak bir aksilik olmasına da izin vermemekteyiz. Evinizin taşınmasında ise şu aşamaları yapmaktayız.

  • Eşyaları uzman ekiplerimiz ile paketleme ve ambalajlama yaparak toplamaktayız. Mobilyaları, elektronik eşyaları sökmekte ve yeni adresinizde ise montajını yapmaktayız.
  • Asansörlü nakliyat yapmakta olan firmamız eşyalarınızın konforlu bir şekilde taşınmasını sağlamanın yanında oluşabilecek risklerinde ortadan kalkmasını sağlamaktadır.
  • İçleri geniş kapalı kasa araçlar ile nakliyatı gerçekleştirmekte eşyaların açık havada iklim şartlarından etkilenmesine izin vermemektedir.

Ankara Evden eve nakliyat hizmetimizi tüm müşterilerimiz için sigortalı olarak vermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyaların gerçek değerini tespit ederek bu şekilde sigortayı ekibimiz evinize girdiği anda başlatmakta ve yeni adreste eşyaları yerleştirip ayrılana kadar devam ettirmekteyiz. Ankara ilimizde yaşayan kişilerin üstün kalitede hizmet alarak ev ve ofislerini taşımalarını sağlamak için büyümeye ve genişlemeye devam etmekteyiz. İlimizin tüm ilçelerine olduğu gibi yeni bir şehre taşınmanız gerektiğinde de ülkemizin tüm il ve ilçelerine sizler için hizmet götürmekteyiz.

 

meganakliyatbeyazlogo.png
Ankara merkezli kurulmuş olan firmamız Mega Nakliyat, her geçen gün kalitesine kalite katarak hizmetlerini tüm Türkiye çapına yaymayı başarmıştır. Verilen hizmetlerde üstün kalite ön planda olup, sizlerin tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde yanınızdadır.

Telefon 1:  0537 893 74 50
Telefon 2:   0532 408 72 60
Telefon 3:   0312 335 57 94
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.