Paketleme Ve Ambalajlama

Evden eve nakliyat hizmeti

nakliyat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. İnsanlar değişik nedenler ile evlerini farklı adreslere taşımak zorunda kalmaktadırlar.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız sizlere hizmet ederken alanında uzman personelleriyle eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımayı hedeflemektedir

Paketleme ve ambalajlama nakliyat hizmetinde dikkatle yapılması gereken işlemler arasında yer almaktadır. Eskiden bireyler evlerini kendi imkanları ile taşırken çok zaman kaybı yaşamanın yanında ayrıca eşyalarını da kendileri toplamaktaydılar. Bu sırada ise eşyaların zarar görmesi gibi durumlar ortaya çıkmaktaydı. Oysa günümüzde Mega Nakliyat bu işlemi eğitimli ekipleri ile yapmakta ve eşyalar için üst düzey koruma sağlamaktadır.

Ev eşyalarının farklı cinslerden oluştuğunu bilmekte ve her eşyayı kendi cinsine uygun ambalaj malzemesi ve teknik ile koruma altına almaktayız. Firmamızı tercih etmeniz halinde taşınma günü geniş bir ekip ile adresinize gelmekte ve yetkili arkadaşımızın koordinasyonu sağladığı bu süreç içinde hiçbir aşama atlanmadan dikkatle gerçekleştirilmektedir. Öncelikle mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi işlemi ustalarımız tarafından yapılmakta daha sonra paketleme yapılması sırasında da kırılma ihtimali yüksek eşyalar için içleri köpüklü kutular kullanmaktayız.

Paketleme ve Ambalajlama Fiyatları

Paketleme ve ambalajlama hizmetini vermekte olan firmamız bu hizmeti verme sırasında sizlerden ilave ücretler istememektedir. Aslında evini ya da ofisini taşımak için firmamızı tercih eden tüm müşterilerimizden bu işlemi kendi başlarına yapmamalarını istemekteyiz. Çünkü amatörce yapılmış paketleme ile eşyalarda tam koruma sağlanması mümkün değildir. Taşınma sırasında sizler sadece özel eşyalarınızı topladıktan sonra eşyaları bize teslim etmeli ve profesyonel ekiplerimizin TSE standardında malzeme ile paketleme yapmasını sağlamalısınız.

Dikkatle eşyaları topladıktan paketleme yaptıktan sonra asansörlü nakliyat hizmetimiz ile araçlarımıza yüklemekte ve yeni adresinize nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Yeni adresinizde de mobilyaların ve elektronik eşyaların kurulumunu yapmakta isteğinize bağlı olarak yerleştirilmesini de yaparak yeni adresinizi normal hayatınıza başlamanız için hazır olarak bırakmaktayız.

Paketleme ve ambalajlama hizmetini geniş ekipler ile yaparak işimizi hızla tamamlamakta ve bu şekilde sizlerin taşınma süreci boyunca yaşadığınız stresten kısa sürede kurtulmanızı sağlamaktayız. Ankara ilimizde yaşayan kişiler için taşınmayı sorun olmaktan çıkartan firmamız şehir içinde olduğu gibi yeni bir şehre taşınmanız gerektiğinde de yanınızda yer almaktadır. Her müşterimiz bizim için özeldir ve bunun için onların eşyasını kendi eşyamız gibi görmekte üst düzey koruma sağlayarak nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

 

 

meganakliyatbeyazlogo.png
Ankara merkezli kurulmuş olan firmamız Mega Nakliyat, her geçen gün kalitesine kalite katarak hizmetlerini tüm Türkiye çapına yaymayı başarmıştır. Verilen hizmetlerde üstün kalite ön planda olup, sizlerin tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde yanınızdadır.

Telefon 1:  0537 893 74 50
Telefon 2:   0532 408 72 60
Telefon 3:   0312 335 57 94
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.