Şehirler Arası Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti

nakliyat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. İnsanlar değişik nedenler ile evlerini farklı adreslere taşımak zorunda kalmaktadırlar.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız sizlere hizmet ederken alanında uzman personelleriyle eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımayı hedeflemektedir

Ankara Şehirler arası nakliyat hizmetimizi profesyonel ekiplerimiz ile üstün kalitede vermekte ve yeni bir şehre taşınması gereken kişilerin eşyaları zarar görmeden taşınmalarını sağlamaktayız. Köklü bir nakliyat firması olarak işimizi titizlikle yapmakta ve müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi görmekteyiz. Mega Nakliyat olarak uzun yola çıkacak eşyalar için ilave koruma önlemeleri almaktayız. Uzun yolda eşyaların güvenle nakliyatının gerçekleşmesi için kapalı kasa içleri süngerle kaplanmış yeni model araçlar kullanmaktayız. Bu araçları profesyonel sürücülerimiz dikkatle kullanmakta ve hedef adrese sorun yaşanmadan ulaşmasını sağlamaktadır.

Güvenilir olmanın ilk yolu sizlerin sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamaktır ve işinde uzman ekiplerimiz ile yorulmayacağınız ve sorun yaşamayacağınız bir nakliyat süreci sunmaktayız. Nakliyatın uzun sürmesi yaşanan taşınma stresinin ve endişenin artmasına neden olmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem vermekte olan firmamız geniş ekipler ile hizmet vermekte ve işimizi hızla tamamlamaktadır. Taşınma ihtiyacınız olduğunda bunun için beklemenize gerek bırakmamakta yılın her günü çalışarak sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Ankara Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Ankara Şehirler arası nakliyat hizmetini almak istediğinizde bunun için kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile almak istediğinizi bilmekte ve beklentilerinize düşük kar marjı ile çalışarak cevap vermekteyiz. Her müşterimizin eşyalarının özel olduğunu bilmekte ve taşınma için en uygun maliyetin hesaplanması için ücret almadan adresinize yetkili arkadaşlarımız ile ziyaret gerçekleştirmekteyiz. Bu ziyaret ile belirlediğimiz fiyat ise nettir ve taşınma sonrası ilave maliyetler olsa bile size yansıtılmamaktadır. Eşyaların taşınması planlı olarak gerçekleştirmekteyiz ve planımızın da şu aşamaları bulunmaktadır.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Taşınma günü belirttiğimiz saatte gelmekte mobilyaların ve elektronik eşyaların demontajını yapmaktayız. Eşyaları koruma altına aldıktan sonra da araçlarımıza nakletmekteyiz.
  • Üst katlarda oturuyor olmanız halinde asla bina merdivenlerini kullanmadan kendi portatif yük asansörlerimiz ile eşyaları araçlarımıza yüklemekteyiz.
  • Hızla yeni adresinize ulaştırmakta ve yerleştirdikten sonra evinizden ayrılmaktayız.

Ankara Şehirler arası nakliyat hizmetini sigortalı olarak vermekte ve eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Ankara merkezli firmamızı tercih etmeniz halinde Türkiye’mizin her il ve ilçesine sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi online olarak alabilirsiniz.

meganakliyatbeyazlogo.png
Ankara merkezli kurulmuş olan firmamız Mega Nakliyat, her geçen gün kalitesine kalite katarak hizmetlerini tüm Türkiye çapına yaymayı başarmıştır. Verilen hizmetlerde üstün kalite ön planda olup, sizlerin tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde yanınızdadır.

Telefon 1:  0537 893 74 50
Telefon 2:   0532 408 72 60
Telefon 3:   0312 335 57 94
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.