Asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti

nakliyat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. İnsanlar değişik nedenler ile evlerini farklı adreslere taşımak zorunda kalmaktadırlar.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız sizlere hizmet ederken alanında uzman personelleriyle eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımayı hedeflemektedir

Ankara Asansörlü nakliyat son yıllarda nakliyat firmalarının verdikleri hizmetler arasında yer almaktadır. Bu hizmet ile taşınmanın en zor bölümlerinden biri olan eşyaların bina merdivenlerinden indirilmesi ve çıkartılması işlemi ortadan kaldırılmaktadır. Merdivenlerin kullanılması sırasında ortaya çıkabilecek riskler ortadan kaldırılmakta portatif yük asansörleri kullanılarak eşyalar için güvenli ve konforlu bir nakliyat süreci oluşturulmaktadır.  Mega Nakliyat olarak sahip olduğumuz modern teknolojiye sahip asansör sitemlerimiz ile eşyalarınızın nakliyesini kısa sürede gerçekleştirmekte ve taşınma süresini de kısaltmaktayız.

Eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için çeşitli önlemler alınması gerekmektedir. Bu önlemler arasında ise paketleme ve ambalajlama önemli bir yer tutmaktadır. Dikkatli bir şekilde her eşya kendi çinisine uygun teknik ve malzeme ile paketlenmektedir. Bu şekilde koruma altına alınan eşyalar ise asansör sistemleri ile araçlara alınmakta ve konforlu bir nakliyat süreci oluşturulmaktadır. Araçların kapalı kasa, içlerinin süngerle kaplı olması da trafikte olduğu zamanda da güvende olması için önem taşımaktadır.

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Ankara Asansörlü nakliyat hizmetini vermekte olan firmamız bu hizmeti almak isteyen kişilerin ilave ücretler almasına izin vermemektedir. Eviniz ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun için adresinize yapılan ziyaret ile eşyalar görülmekte yeni taşınacağı adres ile ilgili bilgiler alınmaktadır. Eski eviniz ya da yeni adresinizin üst katlarda olması halinde de asansör sistemlerimiz devreye alınmaktadır. Tüm bilgiler göz önünde tutularak bütçenize en uygun fiyat teklifi hazırlanmaktadır. Taşınma günü ise bina önüne getirilen asansörün kurulumunun ardından testi de yapılmakta ve bir sorun olmaması halinde de kullanılmaya başlanmaktadır.

Ankara Asansörlü nakliyat hizmetini her müşterimize vermeyi istiyor olmamıza rağmen her zaman vermemiz mümkün olmayabilmektedir. Çünkü portatif asansörlerin kurulabilmesi için binanın yapısının buna uygun olması gerekmektedir. Binanın yapısı uygun olarak asansör kullanılmak istendiğinde ayrıca hava şartları da önem taşımaktadır. Özellikle en üst katlarda oturan kişilerin eşyalarının taşınması sırasında havanın aşırı rüzgarlı olması halinde bu güvenli olmamaktadır. Havanın aşırı rüzgarlı olması halinde ise uygun olacağı günün beklenmesi doğru olmaktadır. Ankara ilinde eşyalarınızın konforlu nakliyat süreci ile taşınması için hizmet vermekteyiz.

meganakliyatbeyazlogo.png
Ankara merkezli kurulmuş olan firmamız Mega Nakliyat, her geçen gün kalitesine kalite katarak hizmetlerini tüm Türkiye çapına yaymayı başarmıştır. Verilen hizmetlerde üstün kalite ön planda olup, sizlerin tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde yanınızdadır.

Telefon 1:  0537 893 74 50
Telefon 2:   0532 408 72 60
Telefon 3:   0312 335 57 94
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.