Hakkımızda

Evden eve nakliyat hizmeti

nakliyat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. İnsanlar değişik nedenler ile evlerini farklı adreslere taşımak zorunda kalmaktadırlar.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız sizlere hizmet ederken alanında uzman personelleriyle eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımayı hedeflemektedir

Nakliyat sektörünün köklü firması olarak hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli nokta sektörün lider firması olduğumuz ve dinamik bir ekip ile rakiplerimize örnek olacak kalitede hizmet verdiğimizdir. Geniş ekiplerimiz ile bireylerin olduğu gibi kurumsal ihtiyaçlarınız için yılın her günü kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Nakliyat hizmetinde uzman ekipler ile hizmet vermek gibi ayrıca modern yöntemlerin kullanılması da önemlidir ve firmamız teknolojiyi yakından takip etmekte sahip olduğumuz portatif asansörlerimizin bakımlarını yapmakta ve tüm belgelere sahip olmasını sağlamaktayız. Araç filomuzu düzenli olarak yenilemekte ve içlerini süngerle kaplayarak koruma düzeyini arttırmaktayız.

Zamanın kıymetini bilen bir firma olarak müşterilerimizin zaman kaybı yaşamasını önlemekte ve planlı çalışmaktayız. Tüm nakliyat hizmetlerimizi yetkili arkadaşlarımız ile koordine etmekte ve sizlerin taşınma sırasında zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz. Eşyaların güvende taşınması için en önemli noktanın paketleme ve ambalajlamanın dikkatle ve kaliteli malzeme ile yapılması gerektiğini bilmekteyiz. Bunun için de TSE standardında kaliteli malzeme kullanmaktayız.

Hedeflerimiz

Mega Nakliyat olarak hakkımızda bilinmesini istediğimiz en önemli nokta sizlerin oluşan nakliyat ihtiyaçlarınız için size özel çözümler üretirken bunun uygun maliyetli olması için düşük kar marjı ile hizmet vermekteyiz. Her nakliyatın maliyetinin farklı olduğunu bilmekte ve bunun için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Her nakliyatımızı sigorta kapsamında yapmakta ve istenmeyen bir kaza olması halinde bunun sıkıntı yaratmasını önlemekteyiz.

Firmamızın hedefleri arasında Ankara ilimizde nakliyat ihtiyacınız olması halinde bunu üstün kalitede hizmet alarak karşılayabilmenizi sağlamak yer almaktadır. Her müşterimizi özel kabul etmekte ve alıkları hizmetten yüzde yüz memnun olmalarını sağlamaktayız. Hakkımızda bilinmesi gereken önemli noktalar arasında işimizi titizlikle yapmanın yanında gecikme olmasına izin vermeyerek kıymetli zamanınızın beklemekle geçmesine izin vermediğimizdir.

Şehir içinde olduğu gibi şehirler arası nakliyat konusunda uzman olmamız ile ülkemizin her il ve ilçesine sizler için hizmet götürmekte eşyalarınızın maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Taşınma stresi yaşamadan ve yorulmadan ev ve ofislerinizi taşımanız gerektiğinde bunun için üstün kalitede hizmeti alabilmenizi sağlamaktayız. Size özel çözümlerimizi öğrenmek için online iletişim kurabilirsiniz.

meganakliyatbeyazlogo.png
Ankara merkezli kurulmuş olan firmamız Mega Nakliyat, her geçen gün kalitesine kalite katarak hizmetlerini tüm Türkiye çapına yaymayı başarmıştır. Verilen hizmetlerde üstün kalite ön planda olup, sizlerin tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde yanınızdadır.

Telefon 1:  0537 893 74 50
Telefon 2:   0532 408 72 60
Telefon 3:   0312 335 57 94
Email:   [email protected]

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.